خانه / کابل افشان / قیمت کابل برق 16*5 افشان

قیمت کابل برق 16*5 افشان

کابل برق 16*5 با رسانای مسی افشان و مفتولی تولید می شود. این کابل برق دارای 5 رشته بوده که غالبا عبارتند از سه رشته فاز، یک رشته نول و یک رشته ارت. کابل 5 در 16 افشان را می توان از مراکز فروش معتبر با قیمت مناسب تهیه نمود.
برای برق رسانی به مصرف کننده های سه فاز و تکفاز به صورت همزمان به کابلی نیاز خواهیم داشت که حداقل دارای چهار رشته باشد. در برخی سیستمها الزامات و طراحی ها به صورتیست که کابل برق اصلی باید حتما از رسانای مجزای ارت نیز برخوردار باشد. کابل 5 رشته پاسخگوی یک چنین مصارفی خواهد بود.

کابل افشان 5 در 10

کابل برق 16×5 افشان

همان گونه که می دانید، کابل برق 16×5 هم با هادی افشان تولید می شود و هم با هادیهای نیمه افشان. نوع افشان این کابل منعطف تر است و در مکانهایی که نصب قابل انعطاف مورد نظر است، انتخاب بهتری به شمار می رود. برخی از مشخصات فنی این کابل عبارتند از :

  • جنس عایق : پی وی سی
  • جنس روکش : پی وی سی
  • حداکثر مقاومت الکتریکی (DC) هادی : 1.21 اهم بر کیلومتر در دمای 20 درجه سلسیوس
  • حداکثر مقاومت الکتریکی (AC) هادی : 1.38 اهم بر کیلومتر در دمای 70 درجه سلسیوس
  • راکتانس القایی : 0.086 اهم بر کیلومتر
  • حداکثر جریان مجاز : 100 آمپر در زمین 15 درجه سلسیوس
  • حداکثر دمای کاری : 70+ درجه سلسیوس

شیوه بسته بندی کابل 16×5 افشان به صورت قرقره خواهد بود. چنانچه متراژ سفارش مشتریان کمتر از متراژ قرقره ها باشد، کابل به شکل کلاف شده یا بازپیچی شده بر روی قرقره جدید ارائه می گردد.

کابل 16×5 افشان

قیمت کابل برق 16*5 افشان

تفاوت میان قیمت کابل برق 16*5 افشان با مفتولی سبک و سنگین وجود خواهد داشت. از سویی برند کابل و به بیان بهتر سطح مرغوبیت و کیفیت ساخت آن هم در قیمت تمام شده تاثیر مهمی دارد.
در واحد فروش نامیرا کابل، پیشنهاد قیمت برای کابلهای برق بر مبنای درخواست مشتریان صورت می گیرد. برای پاسخگویی بهتر نیز تنوع کیفی در کابلهای قابل عرضه ایجاد شده است.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع کابل منعطف

مجموعه ای از انواع کابل منعطف برای کاربردهای گوناگونی که انعطاف پذیری در آنها لازم، …

Call Now Buttonمشاوره و خرید