خانه / کابل افشان استاندارد / پخش عمده کابل افشان 1.5*3 استاندارد

پخش عمده کابل افشان 1.5*3 استاندارد

از کابل کابل افشان 1.5*3 استاندارد یا کابل انعطاف پذیر به طور کلی برای اتصال تجهیزات و دستگاه های مختلف استفاده می شود. ویژگی انعطاف پذیری آن ها به آنها اجازه می دهد تا در برابر حرکات یا ارتعاشاتی که در برخی از کاربردهای خاص دارند مقاومت کنند. ما پخش عمده کابل افشان استاندارد را در دستور کار مجموعه خود قرار داده ایم.

پخش عمده کابل افشان 1.5*3 استاندارد

مشخصات کابل افشان 1.5*3 استاندارد

مشخصات کابل افشان 1.5*3 استاندارد کابل برق عنصری است که برای تولید برق ساخته و تصور می شود. ماده اصلی که با آن ساخته می شوند مس است (به دلیل درجه رسانایی بالایی که دارد) ، اگرچه از آلومینیوم نیز استفاده می شود ، اگرچه درجه رسانایی آن پایین است ، اما از مس نیز ارزان تر است.

کابل برق انعطاف پذیر تجاری ترین و بیشترین کاربرد را دارد ، از تعداد زیادی سیم خوب که با مواد پلاستیکی پوشانده شده اند تشکیل شده است. انعطاف پذیر هستند زیرا سیم های ظریف زیادی به جای سیم رسانای ضخیم امکان خم شدن آسان را فراهم می کند ، بسیار چکش خوار هستند. آنها توسط بیش از یک کابل یا سیم تشکیل شده اند ، همه آنها دور هم جمع می شوند و برای بار دوم با هم پیچیده می شوند ، یعنی دارای عایق بندی خاص هر هادی به علاوه یک هادی هستند که همه آنها را در یک مجموعه واحد جمع می کند.

کابلهای انعطاف پذیر افشان در هنگام نصب و راه اندازی به راحتی قابل کنترل هستند ، علاوه بر این خصوصیات الکتریکی و مکانیکی آنها را نیز حفظ می کنند ، به این ترتیب که هدایت انرژی الکتریکی با اطمینان و اطمینان انجام می شود.

کابل های الکتریکی افشان از هادی ، عایق ، یک لایه پرکننده و یک ژاکت تشکیل شده اند. هر یک از این عناصر تشکیل دهنده یک کابل الکتریکی هدفی را برآورده می کنند که در زیر خواهیم شناخت:

سیم رسانا: بخشی از کابل است که برق را حمل می کند و می تواند از یک یا چند سیم مسی یا آلومینیومی ساخته شود.

عایق بندی: این جز the بخشی است که هادی را می پوشاند ، اطمینان حاصل می کند که جریان الکتریکی از کابل خارج نمی شود و توسط هادی از ابتدا به انتها منتقل می شود.

لایه پرکننده: لایه پرکننده بین عایق و هادی قرار دارد ، این امر باعث می شود که کابل شکل دایره ای داشته باشد زیرا در بسیاری از موارد هادی ها گرد نیستند یا بیش از یک سیم ندارند. لایه پر کننده ظاهری گرد و همگن بدست می آورد.

پوشش: پوشش ماده ای است که از کابل در برابر آب و هوا و عناصر خارجی محافظت می کند.

بازار فروش کابل افشان 1.5*3 استاندارد

بازار فروش کابل افشان 1.5*3 استاندارد مجموعه تولید و تجاری ما اقدام به ایجاد یک بازار کابل افشان استاندار نموده است. در این بازار انواع کابل های استاندارد افشان با سایز های متفاوت متناسب با کاربرد های متنوع وجود دارند. قیمت محصولات این بازار بسیار مقرون به صرفه است و در عین حال کیفیت آن ها بسیار بالا است. جهت ثبت سفارش کابل افشان استاندارد با ما تماس بگیرید.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید