خانه / کابل زمینی / مرکز تولید کابل زمینی

مرکز تولید کابل زمینی

تولید کابل زمینی در مراکز متعددی در کشور مان انجام می شود تا از این ریق تولیدی ها بتوانند پاسخگوی بخش عمده ای از نیاز بازار ها باشند. محصولاتا مورد نظر دارای بازار فروش عالی هستند.

کابل ها از نظر محل استفاده و نحوه آن به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که برخی کابل زمینی و برخی کابل هوایی نامگذاری می گردند.

آشنایی با کابل زمینی

تولید کابل زمینی

از نمونه کابل هایی که در بازار های کشور ما مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد کابل های زمینی هستند. بنا به نامی که این کابل ها دارند محل تعبیه و به کارگیری کابل ها در زیر زمین می باشد و البته لازم به ذکر است که این کابل ها در مکان ها کم تحرک و کم رطوبت جاگذاری می شوند تا جریانات برق را عبور دهند. کابل های زمینی از نظر روکشی که دارند با همدیگر تفاوت دارند که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم:

کابل زمینی با روکش سفید
کابل زمینی با روکش سیاه
کابل زمینی با روکش سبز
کابل زمینی با روکش قرمز
کابل زمینی با روکش زرد

تولید کابل زمینی

کابل های زمینی از نمونه کابل های پر طرفدار در بازار های کشور ما است که بیشتر در تاسیسات و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. به همین سبب بیشتر تولید کابل زمینی د کشور ما به طور عمده انجام می شود که این امر هم به نفع خریدار و هم به نفع تولید کننده می باشد. به نفع تولید کننده است زیرا می تواند چرخه تولید خود را گسترش دهد و به نفع خریدار است چون می تواند محصولات را با قیمتی ارزان تر در بازار ها تهیه نماید. تولید کابل زمینی در شرکت های مختلفی انجام می شود که در ادامه مطلب ذکر می کنیم:

برند تولیدی کابل زمینی خراسان
برند تولیدی کابل زمینی یزد
برند تولیدی کابل زمینی فرهاد کابل
برند تولیدی کابل زمینی اعتماد کابل البرز
برند تولیدی کابل زمینی پیشرو

مرکز تولید کابل در ایران

تولید کابل زمینی

گفتیم که تولید کابل زمینی در بازار های کشور ما به طور عمده انجام می شود. شرکت های تولیدی بسیاری را در این زمینه نام بردیم که با فعالیت های گسترده خود در ایران نقش مهمی را در رفع نیاز بازار های خودی و خارجی را دارد. مراکز تولید کابل ها در شهر های متعددی از کشور مان وجود دارد که در ادامه مطلب به چند تا از آن ها اشاره می کنیم:

شهر تهران
شهر مشهد
شهر کرج
شهر اصفهان
شهر یزد
شهر تبریز

عرضه کابل زمینی در بازار

با توجه به کارایی که کابل های زمینی دارند در بازار ها شاهد فروش عمده این محصولات هستیم. تولید کنندگان روش های مختلفی را برای عرضه کابل ها در نظر می گیرند که برخی اینترنتی و برخی سنتی می باشد.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل زمینی صادراتی

خرید کابل زمینی صادراتی

کابل زمینی صادراتی را می توان به طرق مختلفی در بازار ها خریداری کرد. این …

Call Now Buttonمشاوره و خرید