خانه / کابل کنترل / قیمت کابل کنترل به صورت عمده

قیمت کابل کنترل به صورت عمده

قیمت کابل کنترل شیلددار و ساده یا بدون شیلد متفاوت است؛ اما در هر صورت امکان تهیه هر نوع کابل کنترل و فرمان با سطح کیفی مورد نظر و قیمت مناسب و همچنین به صورت عمده فراهم خواهد بود. این که چگونه این کار ممکن است، موضوع صحبت امروز ماست.
کابلهای کنترل معمولا با سه فراسنج مهم از یکدیگر متمایز می شوند. موضوع اول سایز کابل است، نکته دوم شیلد دار بودن یا نبودن آن است و پارامتر سوم جنس روکش کابل خواهد بود.

انواع کابل کنترل

  • کابل کنترل ساده
  • کابل کنترل شیلددار
  • کابل کنترل نسوز
  • کابل کنترل تخت

انواع کابل کنترل کابل کنترل ساده
چرا کابل کنترل شیلددار ؟

کابل کنترل شیلد دار از یک لایه یا جزء اضافی در ساختارش برخوردار است. این بخش را که با نام شیلد می شناسیم و غالبا به صورت رشته های مسی بافته شده است، چند ویژگی را به کابل می افزاید. مهم ترین خصیصه کابل کنترل شیلد دار مصون بودن قابل قبول آن از آثار سوء امواج الکترومغناطیسی است. حالا می توان گفت در هر جا که چنین امواج یا میدانهایی وجود دارند، برای انتقال صحیح سیگنالهای کنترلی، استفاده از کابل شیلددار ضرورت می یابد.

کابل کنترل شیلددار

قیمت کابل کنترل

همان طور که در ابتدای متن اشاره شد، میان قیمت یک کابل کنترل ساده و شیلددار تفاوت وجود دارد. در یک سایز و جنس عایق و روکش یکسان، کابل کنترل بدون شیلد قیمت کمتری نسبت به نوع شیلد دار خواهد داشت. نکته یاد شده که کاملا منطقیست؛ اما مهم تر از آن امکان تهیه هر نوع کابل کنترل با قابلیت اطمینان از کیفیت ساخت و مناسب بودن قیمت آن است.

قیمت کابل کنترل

پیشنهاد نامیرا کابل

نامیرا کابل با سطح دسترس پذیری گسترده، آماده ارائه پیشنهادهای فنی و مالی مطابق با درخواستهای مشتریانش است. دپارتمان فروش پیشنهاد می کند برای تهیه کابل کنترل به نکات زیر توجه داشته باشید :

  1. استاندارد بودن کابل
  2. معتبر بودن شرکت تولید کننده و عرضه کننده
  3. سهولت ثبت سفارش و خرید
  4. قابلیت مقایسه قیمت نمونه های گوناگون محصول
ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده انواع کابل کنترل

تولید کننده انواع کابل کنترل با کیفیت عالی

تولید کننده انواع کابل کنترل با کیفیت عالی، در جهت ارتقای سطح کیفی کشور می‌کوشد …

Call Now Buttonتماس بگیرید